Užijte si odpočinek v ratanovém sedacím nábytku

Užijte si odpočinek v ratanovém sedacím nábytku
 

Křeslo, pohovka, papasan: Užijte si vánoční odpočinek v ratanovém sedacím nábytku

Těšíte se na vánoční pohodu a nicnedělání? Využijte ke sváteční relaxaci ratanový nábytek. Je pohodlný, stylový a dýchá přírodou, aniž byste vytáhli paty z domu.

V čem si nejlépe odpočinete

 

Závěsné ratanové křeslo

Pravou vánoční pohodu si užijete v závěsném křesle z ratanu. Hodí se k lenošení, sledování pohádek a zobání cukroví. Záleží na vás, jestli dáte přednost křeslu na laně, které se uvazuje skobou za strop, nebo si vyberete křeslo se stabilní kovovou konstrukcí.

Nespornou výhodou závěsných křesel je kvalitní výplet z umělého ratanu, perfektní opora zad a příjemně měkký sedák. Pohodlné křeslo užijete v obýváku, ložnici, pokoji pro hosty, na zimní terase a v létě i na zahradě.

Houpací křeslo z ratanu

Houpací křesla už dávno nejsou jen výsadou dědečků a babiček. Posezení v houpacím křesle uvolní všechny svaly vašeho těla a umožní vám dokonalou relaxaci. Pokud trpíte nespavostí, pár minut strávených v tomto křesle vás dokáže příjemně ukolébat ke spánku. Připravte se ale na to, že se o křeslo pravděpodobně budete přetahovat s ostatními rodinnými příslušníky, a dříve či později si pořídíte další kousek do páru.

Ratanový papasan

Ratanový nábytek ve tvaru mísy s bytelnou konstrukcí se skládá ze dvou kruhových rámů a vnitřního výpletu. Díky kvalitnímu zpracování a měkkému polštáři sezení v papasanu poskytuje perfektní bederní oporu a maximální pohodlí. Pokud hledáte příjemné posezení k televizi, papasan bude tou pravou volbou.

V zimě postavte křeslo kamkoli doma, třeba do obýváku. V létě ho využijete na balkoně, terase i na krytém místě na zahradě. Díky univerzálnímu stylu a možnosti měnit výplňkové polštáře či přikrývky, papasan pasuje do moderního i retro interiéru.

Ratanová sedací souprava

Odpočinete si nejlépe v přítomnosti svých blízkých? Pořiďte si sedací soupravu z ratanu, na kterou se vejde celá vaše rodina. Pohodlná křesla s měkkým polstrováním krásně podepřou záda a stolek poskytne dostatek místa pro hrnky s kávou i další občerstvení. Jednotlivé typy ratanových sedaček se liší velikostí, odstínem výpletu, barvou polstrování i celkovým designem.

Ratanová pohovka

Pohodlné posezení pro 2 až 3 lidi zajistí ratanová pohovka. Vybírejte z různě barevných výpletů a sedáků. Kvalitní materiál s nádechem exotiky skvěle zapadne do moderního i klasického interiéru. Pohovku slaďte s ratanovým stolkem nebo křeslem.

Přejeme vám pohodové svátky ve znamení zaslouženého odpočinku ve společnosti vašich nejbližších.

Nové články v e-mailu

Nepropásněte nový článek, skvělou akci nebo slevu a přihlaste se k odběru zpravodaje!