Slunečník BANANA, výkyvný, béžová

Kód produktu: DIM-DF-003496
Doručení: 30.05.-06.06. | Doprava zdarma
Doručení: 30.05.–06.06. | Doprava zdarma
Cena s DPH:
3 588 Kč
1 990 Kč
Příplatek za služby:
ks
Potřebujete se poradit?
Lucie Hrdá

Bytová designérka
Poslat dotaz na e-mail

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

Popis a parametry
Barva Béžová
Průměr 3m
Materiál Hliník, PVC
Hmotnost výrobku v kg 11,5

Kvalitní 243 cm vysoký slunečník s dlouhou životností a možností náklonu, dostupný v několika barevných provedeních. Hliníková kostra o průměru 3 m tvoří hliníková noha 42/48 mm a střecha z 8 ks laminátových žeber. Potah bez volánů je vyroben z kvalitního 180g polyesteru s voděodpudivou ochranou. Slunečník je možné plynule polohovat. Otevírání a zavírání je umožněno pomocí kličky. Konstrukce s práškovým lakováním šedé barvy zajišťuje stabilitu a pevnost celého slunečníku. Díky ventilačnímu otvoru ve střeše slunečníku vzduch cirkuluje a zabraňuje skleníkovému efektu. Doporučené zatížení dlaždicového stojanu 50 kg (dlaždice není součást balení). 

Údržba: Aby slunečník sloužil co nejdéle, čistěte jej neagresivním čisticím prostředkem. Potah je odnímatelný a doporučujeme pouze ruční praní. Po vyčištění jej nechejte dobře uschnout. Pro zabránění poškození nepoužívejte k čištění zásadité nebo kyselé čisticí prostředky.

Pro předcházení únavy materiálu je vhodné při dešti zamezit hromadění vody na slunečníku. Dešťovou vodu nechejte stéci nebo slunečník demontujte. Při dešti může na místech švů resp. tkaninou dojít k průniku vody. Váš slunečník slouží především k ochraně před sluncem. Je-li větrno, deštivo nebo padá-li sníh, doporučujeme deštník složit a postavit do suchého prostředí. Nepoužívejte nikdy otevřený oheň v blízkosti slunečníku nebo pod ním.

Produkty s podobnými vlastnostmi
Nábytek bez starostí