Slunečník ROMA, výkyvný, červená

Kód produktu: DIM-DF-007852
Doručení: 30.05.-06.06. | Doprava zdarma
Doručení: 30.05.–06.06. | Doprava zdarma
Cena s DPH:
6 948 Kč
4 990 Kč
Příplatek za služby:
ks
Potřebujete se poradit?
Lucie Hrdá

Bytová designérka
Poslat dotaz na e-mail

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů

Popis a parametry
Hmotnost výrobku v kg 18
Barva Červená

Výkyvný slunečník  o rozměrech 3x3m - 8 ks ocelových žeber (14x24mm) -  hliníková noha 55/77mm s možností rotace 360°- práškové lakovaní barvy šedé -  otevírání na kličku  - potah slunečníku 200g  polyester s voděodpudivou ochranou - vzduchová ventilace - bez volánů - s ocelovým dlaždicovým stojanem - doporučené zatížení stojanu 70 kg (dodáváno bez dlaždic). Potah je odnímatelný a doporučujeme pouze ruční praní. Po vyčištění jej nechejte dobře uschnout. 

Pro zabránění případných škod nikdy nepoužívejte k čištění slunečníku zásadité nebo kyselé čisticí prostředky. Pro předcházení únavy materiálu je vhodné při dešti zamezit hromadění vody na slunečníku. Dešťovou vodu nechejte stéci nebo slunečník demontujte. Váš slunečník není 100% voděodolný - při dešti může na místech švů resp. tkaninou dojít k průniku vody. Slunečník slouží v první řadě k ochraně před sluncem, již v menší míře před deštěm.

Je-li větrno, deštivo nebo padá-li sníh, doporučujeme deštník složit a postavit do suchého prostředí. Nerozdělávejte nikdy otevřený oheň v blízkosti slunečníku nebo pod ním.

Nábytek bez starostí